Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю 23-тю після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

28 листопада 2021 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Неділя 22-та після П’ятидесятниці, свято Собору Архістратига Михаїла

 

21 листопада 2021 року, у Неділю 22-гу після П’ятдесятниці, свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

У Неділю 21-шу після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

14 листопада 2021 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

7 листопада 2021 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

6 листопада 2021 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

Детально...

 

Неділя 18-та після П’ятидесятниці

 

24 жовтня 2021 року, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту.