Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2022 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, парафія преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято.

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2022 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

У Неділю 24-ту після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

27 листопада 2022 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Свято Собору Архістратига Михаїла

 

21 листопада 2022 року, у день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію звершив протоієрей Костянтин Вовченко.

Детально...

 

Неділя 23-тя після П’ятидесятниці

 

20 листопада 2022 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

У Неділю 21-шу після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

6 листопада 2022 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці та день вшанування ікони Пресвятої Богородиці "Всіх скорботних Радість", Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

дезинсекция холодным туманом отзывы