Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Богослужіння в Неділю 24-ту по П'ятидесятниці

 

22 листопада 2020 року, у Неділю 24-ту по П'ятидесятниці та день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця», Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Богослужіння в день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних

 

21 листопада 2020 року, у день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних,  Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Неділя 23-та після П’ятидесятниці

 

15 листопада 2020 року, у Неділю 23-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

7 листопада 2020 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

Детально...

 

Неділя 21-та після П’ятидесятниці

 

1 листопада 2020 року, у Неділю 21-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

25 жовтня 2020 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, пам'ять святих отців VII Вселенського Собору, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту.