Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У храмі звершені богослужіння першої седмиці Великого посту

 

На першій седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, вранці та ввечері були звершені уставні богослужіння.

Детально...

 

Неділя м’ясопусна, про Страшний суд

 

27 лютого 2022 року, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

В храмі звершений молебень за мир в Україні

 

25 лютого 2022 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії був звершений молебень за мир в Україні та припинення війни.

Детально...

 

Вселенська поминальна субота

 

26 лютого 2022 року, у Вселенську поминальну суботу , в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя про блудного сина

 

20 лютого 2022 року, у Неділю про блудного сина, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

 

Детально...

 

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2022 року, у день свята Стрітення Господнього, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...